treść strony sukienka na codzień butik online | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

piątek, 30 listopada 2018

sukienka na codzień butik onlineHej, są dni tak bardzo szare, że szkoda ich kolorować kredkami… szary kolor stał się jednym z moich ulubionych kombinacji odzieży więc stąd szara sukienka i szare dodatki do sukienki. W wolnym czasie zobliguję się zakupić kilka ciuszków w wielorakich odcieniach grafitu, aby wypełnić swoją szafę tym kolorem, bo bardzo, ale to bardzo sama sobie się w nim podobam.

By szare dni nabrały koloru i sensu, zafundowałam sobie odrobinę kreatywności i wydobyłam z siebie odrobinę barw szczęścia. Ponownie założyłam własny sklep z odzieżą, a właściwie to bardziej jest to strona internetowa z ubraniami przypominająca butik online – tak bym to poprawnie określiła na tę chwilę. Dołożyłam sobie również do tego gwarancję w postaci pobudki o 5 rano, że w danym dniu nic gorszego już spotkać mnie nie może. Postawiłam sobie zadanie, że codziennie rano będę wyszukiwać strony, gdzie mogłabym ten asortyment szybko sprzedać. Zadanie to traktuję jak propozycję ćwiczeń w zakresie sprzedaży - Jeśli się uda to będę szczęśliwa, a jeśli mi się nie uda to będę mądrzejsza :) Grunt to, by nasz cel nie realizować tylko przez sen…

SUKIENKA - TUTAJ // BUTY SEASTAR

Sukienka z odkrytymi ramionami to propozycja na wigilię lub na sylwestra w domowym zaciszu. Podobają mi się w niej liczne elementy: ściągacz do odsłonięcia ramion, rozcięcie i wiązanie nad biustem oraz mała falbanka w kształcie stójki u dołu sukienki, ściągacz poniżej talii i długie rękawy z tulipanowym zakończeniem.


Na koniec mam do Was lawinę pytań: Czy wasze dni też są czasem takie dołujące?? Co robicie, gdy macie te gorsze dni?
Macie jakąś swoją pasję, hobby? Czy Wasze życie składa się z samego domu i pracy? Czy macie jakieś marzenia, plany cele, które chcielibyście zrealizować albo może już je urzeczywistniacie? Co robicie, gdy zawzięcie dążycie do celu, a po raz któryś już raz z kolei nie udaje się go osiągnąć? Czy zostajecie z poczuciem zmarnowania życia i się poddajecie? Czy nie rezygnujecie z marzeń, bo wierzycie w to, że jak coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że NIGDY nie nastąpi?

Jak myślicie, czy warto jeszcze założyć własny e-sklep? Czy próbowałyście sprzedawać ubrania na zagranicznych rynkach?

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates