treść strony Bluzka z falbanką | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

niedziela, 30 września 2018

Bluzka z falbanką


Stylizacja już od dawna czekała na publikację, ale więcej teraz funkcjonuję w środowisku realnym jak już tutaj wielokrotnie o tym nadmieniałam. Z tego więc powodu nawet nie mam siły przeglądać stron Internetu. Laptop to u mnie teraz ostatnia rzecz z której korzystam czy zwracam uwagę. I nawet coraz bardziej mi się to podoba :) Robienie sobie przerw od mediów społecznościowych, pozwala zlustrować na ile brak wirtualu odmienia nasze realne życie. Bez odłączenia nie jest to tak odczuwalne, widoczne…
Przejdę teraz do mojej stylizacji, którą mam dla Was. Doskonała na jesień o ile będą to jeszcze przyjemne, ciepłe dni jesieni. Bluzki z falbanami bardzo elegancko wypadają w zestawieniach czarno-białych. Bardzo fajne połączenie można też uzyskać z jseansowymi spodniami czy jeansową spódnicą. Ja zdecydowałam się na falbaniasty model bluzki w kolorze bieli i zestawiłam ją z ciemnoniebieskimi jeansami. Dodałam sobie również nieco elegancji przez biały kolor bluzki z falbanką i białe botki na obcasie. Biel zawsze dodaje szyku, zmysłu piękna, gracji, estetyki w naszym wizerunku.
Osoby go zwykle ubierające wyglądają jak aniołki, ale nie można dać się zwieść pozorom! Oczywiście to taka drwina, każdy kolor jest subiektywnie odbierany przez różne osoby, ale jako ciekawostkę dodam, że jednak w przypadku bieli czy czerni te różnice są największe. Ludzie ubierający się w czarne bądź białe ubrania cieszą się lepszą reputacją oraz większym zaufaniem niż Ci, których garderobę wypełniają kolorowe ubrania. Powiedzcie, czy też zgadzacie się z tą koncepcją?
Do takiego zestawienia mała torebka na ramię oraz uniwersalna biżuteria w kolorze złota bądź srebra będzie doskonałym uzupełnieniem całości.

Livin' like a...
I feel just like a...

1 komentarz:

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates