treść strony top z koronką | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakiś tekst lub zdjęcie zapytaj.

sobota, 7 lipca 2018

top z koronkąPojawiam się z kolejną stylizacją, która jest inspirowana jednym z modnych kolorów na ten sezon bielą  – w przełamanym, szarym odcieniu, o którym już wspominałam  w poprzednim wpisie. Akurat w swojej szafie posiadam taki odcień spodni i powstała właśnie taka stylizacja, wzorując się odrobinę na stylizacji amerykańskiej piosenkarki Rexha, a dokładniej jej animacją z utworu 'Knees'.
Banalny outfit, ale na lato takie białe zestawienie doda lekkości i pięknie podkreśli letnią opaleniznę.  
Nie chciałam monochromatycznej wersji, biel połączyłam z dodatkami w odcieniu złota i srebra.

Nadal mam mniej czasu na bloga i coraz mniej tutaj moich wpisów. Niestety na razie muszę pozostać przy dwóch wpisach na miesiąc.
Był czas, że zanurzałam się w wirtualnym świecie, a teraz więcej panuję nad realnym. Niektóre sprawy musiałam wziąć w swoje ręce. To tak jak puzzle, trzeba je ułożyć, żeby powstał ładny obrazek.
Na razie jeden cel mniej za mną więc teraz odczuwam prawdziwą radość z tego. Osiągnięcie go kosztowało mnie wiele czasu i wysiłku. W końcu zaczęłam się uśmiechać, widać uśmiech w moich oczach…
Przede mną jeszcze jedno zadanie do spełnienia i muszę zaparcie dążyć do jego realizacji. Co to takiego, też to niech pozostanie bez znaczenia, po prostu chcę przez to dać do zrozumienia, że będę troszkę rzadziej blogować.
Nieistotne też to, że mniej tutaj jestem, ale ważne że wciąż jestem. Wirtualny świat nigdy nie zastąpi realnego. I'll follow where the wind blows...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates