treść strony biała sukienka & brązowe dodatki | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakiś tekst lub zdjęcie zapytaj.

poniedziałek, 18 czerwca 2018

biała sukienka & brązowe dodatki


Hej, znów jestem z nową stylizacją. W bieżącej chwili pozostało mi selfi w lustrze, mój pomocnik do robienia zdjęć odmówił pomocy i teraz muszę szukać nowego…

W tym sezonie na topie są białe ubrania, a bardziej odcień mleka kokosowego z domieszką lekkiego szarego tonu. Wyciągnęłam z szafy więc białą sukienkę, która raczej nie jest w tym odcieniu bieli, o który chodzi, ale zawsze to biel (tyle że nie w przełamanym, szarym odcieniu).
Biała sukienka posłużyła mi tylko raz, kiedyś na jakąś okoliczność rodzinną. Zresztą wszystkie moje sukienki tak kończą: zakładam je tylko raz i na kolejną szczególną chwilę poszukuję nowej. Nie przywiązuje się zbytnio do rzeczy materialnych, a zwłaszcza do ciuchów. Sukienkę  więc wystawię na sprzedaż, a sandały paski zaledwie kilka dni temu rozeszły się ze mną (sprzedały się).
Sandałki zawsze dodadzą kilku centymetrów, optycznie również wydłużą nogi, wyszczuplą łydki. Sandały z drobnymi paskami dodają najwięcej wdzięku jeansowym szortom lub letnim sukienkom. Pod kolor sandałek znalazła się akurat torebka crow, kopertówka z szerokim pasem spełniającym funkcję rączki, dzięki temu można ją trzymać w dłoni lub nosić na nadgarstku.

Na tyle dziś o stylizacji, bo z minuty na minutę, z sekundy na sekundę ucieka mi czas, a trzeba zacząć już przygotowywać kolejną stylizację. Oprócz tego muszę też nieustannie stawać na głowie by osiągnąć swój cel o zasadniczym znaczeniu…
Nieważne jakie mam dążenie, ważne że jest ono tylko moje i jestem tak mocno zdeterminowana by go osiągnąć. Przez to brakuje mi czasu na bloga, ale staram się go nie opuszczać i za kilka dni pojawiam się tu w nowej odsłonie.
Wiadomo, że w publikację takiego wpisu wkładam własny wkład, przede wszystkim dużo czasu (na zrobienie zdjęć, na przygotowanie treści, na zamieszczanie ogłoszeń, i na wiele innych drobnych rzeczach…) oraz pieniędzy na zakup brakujących rzeczy, ale przeglądając moje wcześniejsze wpisy widzę że jest mały progres i prowadzenie bloga w jakimś stopniu zmusza do wysiłku by doskonalić warsztat pisarski, swój wygląd i to wszystko co robię jest tego warte. Warto co tydzień poświęcać czas na zaglądanie do swojej szafy by stworzyć nową kombinację ubraniową i umieszczać ją w osobistym dzienniku stylu.


biała sukienka 36h&m │kopertówka world.taobao.comsandały paskiHKR


słońce przebija rolety


2 komentarze:

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates