treść strony stylizacje na co dzień zgodnie z typem urody zima | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

wtorek, 6 lutego 2018

stylizacje na co dzień zgodnie z typem urody zima


Cała stylizacja to zwykły klasyk, wygląda tak jakbym włożyła w nią minimum wysiłku, ale jak wiadomo – styl klasyczny nie znudzi się nigdy, pasuje wszystkim i zawsze plus  po wielokroć chętnie do niego wracamy :)
Stylizacja została zestawiona kolorystycznie zgodnie z moim typem urody – zimy.
Wybrałam białą klasyczną bluzkę z rękawem 3/4 i niebieskie legginsy, które wyglądają elegancko i swobodnie. Polubiłam również ponadczasowy model obuwia w kolorze miodowej  skóry. Do zaprezentowanego zestawu ubraniowego pasować będzie kurtka praktycznie w każdym kolorze (ze względu na biel i granat, które są barwami bazowymi). Przy zimnym typie urody wybrałabym okrycie wierzchnie z palety zimnych barw (w kolorze bieli, szarości, granatu, zieleni czy nawet fioletu). Ciepłe kolory preferuje tylko na dole stylizacji: jako spodnie, spódnice lub obuwie.

Skórzana torebka była którąś tam z kolei moją miłością, teraz już nawet nie jest, zamiast niej są inne :) Muszę jednak przyznać, że ta właśnie torebka zyskała najwięcej na przestrzeni ostatnich lat! Często ją nosiłam, bo kiedyś podobały mi się duże torby, a teraz lubuje się w torebkach o mniejszym kalibrze. Brązowa torba jest dość funkcjonalna, można ją nosić na ramieniu, na przekroju lub trzymać w ręku ( jak pokazano poniżej).
Na tę chwilę przestały mi odpowiadać duże torby, w które każdorazowo wkładałam rękę bez patrzenia i metodą „na macando” wyszukiwałam to, czego chciałam. Doszłam do wniosku że po co mi taka duża torba.  Mniej znaczy więcej.
Rozumie się samo przez się, że z rzeczami (jak z tą torebką) to jak z każdymi relacjami − jedne zostają na dłużej a drugie z czasem tracą na wartości albo ot tak już nam nie pasują i muszą się rozejść. Nie widzę sensu aby tym wartościom pozostawać wierną. Wszystko bowiem przemija, nasze życie też… zatem droga naprzód, trzeba dopuszczać do siebie zmiany i nowości. Nie warto obawiać się upływających lat, tego co odchodzi z naszego życia, lecz bardziej można żałować tego co nas właśnie omija.


Myśli popłynęły w innym kierunku to na koniec jeszcze jedna rzecz. Dla tych, którzy przegapili ostatni konkurs, mam nadzieję że nie przegapią okazji i wezmą udział w kolejnym! Poprzedni konkurs był dosyć dawno bo sprzed kilku miesięcy, gdzie do wygrania był ‘choker naszyjnik’ i bluzka z chokerem, ale teraz będzie do wygrania pierścień z wężem i okrągłym kawałkiem kamienia księżycowego zamkniętego w srebrnym okuciu. Należy pamiętać, że minerał osadzony w pierścionku posiada specyficzną dla tego rodzaju kamienia mgiełkę. Szczegóły na moim instagramie .
Kiedy chciałam opublikować wpis na instagramie to w tym czasie telefon mi się zawiesił. Nie wiem czemu, ale takie sytuacje zawsze przytrafiają mi się z kamieniem księżycowym, o nim pisałam też w ‘róż w stylu Barbie’. Poczytajcie


│legginsy firetrap│ bluzka – F&F │ buty − allegro

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates