treść strony Stylizacja: kurtka dżinsowa z czym nosić | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

sobota, 10 lutego 2018

Stylizacja: kurtka dżinsowa z czym nosić


Ostatnio robiłam w swojej szafie porządki z butami i znalazłam czarne sneakersy na ukrytej koturnie o których kompletnie zapomniałam. Niektóre modele butów i ich kolor nawet mi się powtórzył. Zdarzyło mi się zakupić dwie pary takich samych butów aż dwa razy !
Stwierdziłam, że mam za dużo butów i w akcie czarnej melancholii zamówiłam kolejną parę…

Do czarnych butów i spodni założyłam również tę prostą koszulę w paski. Uwielbiam czarno-białe paski w bluzkach, swetrach a krótsza długość tego pasiastego materiału w górnej części ciała będzie szczególnie przydatna. Crop top nie jest przeznaczony tylko dla brzuszków nastolatek... Szukajcie takich, które są lekko przycięte i sięgają nieco poza naturalną talię. Uwielbiam topy z paskami w połączeniu ze spodniami i spódnicami z wysokim stanem, aby podkreślić talię i młodzieńczy charakter zestawu. Kropką nad i w tej prostej stylizacji jest uzupełnienie jej o koturny oraz niewielka torebka. Kapitalny zestaw tak jak na co dzień, jak i na towarzyskie spotkanie.

Hm… może to absurdalne ale biało czarna bluzka powinna być prana z ciemnymi czy białymi rzeczami? Pytam, bo już chyba zidiociałam od niektórych pytań, jakie dostaję. Co niektórzy mają wymagania ! Czemu mam się starać ponad miarę? Zawsze prezentuję na sobie wyprzedawane stroje z mojej garderoby, a mój wysiłek „wynagradzany” jest jeszcze większymi wymaganiami.
Poniżej zamieszczam dwa przykładowe screeny z pytaniami przy wystawianych rzeczach.
W pierwszej wiadomości osoba zwraca się z pytaniem o możliwość dodatkowych zdjęć jak sukienka wygląda do rajstop. Druga z kolei czy mogę przesłać więcej zdjęć w kombinezonie. No nie
Może co jeszcze? Może pierwsza pytająca chciałaby zobaczyć sukienkę jak wygląda do czerwonych butów, a nie w aqua kolorze? A dokładnie jeszcze jaki rodzaj rajstop, zupełnie obojętny i klasyczny a może w rajstopach wzorzystych albo kabaretkach?
Zaś drugiej pytającej cztery zdjęcia w kombinezonie z każdej strony (przodem, tyłem i z boku) to nadal za mało?
Myślę że takie pytania nie mają sensu, ale za to widzę że ktoś kogoś lub czegoś potrzebuje po to by poprawić sobie humor albo znaleźć sposób na nudę. Każdy sposób na brak zajęcia lub chandrę czy mały kaprys jest dobry, jeżeli działa.
│buty na koturnie queen bee│ spodnie, bluzka w paski − basic│ kurtka jeans – L.O.G.G. │ szalik − 🎼stradivarius│ torebka − world.taobao.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates