treść strony legginsy z motywem poroże jelenia | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

sobota, 3 lutego 2018

legginsy z motywem poroże jelenia


Wyszperałam właśnie z szafy mój prawdziwy skarb, dawne nieużywane legginsy z rogami jelenia. Zwierzęcy motyw na nich w postaci monstrualnych poroży przywołał we mnie skojarzenia ze światem natury. Przez moment namyślałam się nad tą naturą na zewnątrz jak i tą która jest we mnie, jaką posiadam w sobie.
Nie wiem kiedy ostatnio lepiłam bałwana albo kiedy zachwycałam się pięknem natury… Oj, dosyć dawno. Na chwilę więc zamknęłam oczy i w swojej wizji zobaczyłam jelenia z takim właśnie porożem, który zaprowadził mnie z stąd do zamglonego lasu. A w nim stojąc pośród drzew, niewymowne emocje, załamanie głosu, błysk w oku. Jeleń blisko stanął przede mną i zaczął patrzeć mi prosto w oczy. Od razu intuicyjnie zrozumiałam, że porozumiewa się ze mną naturalną wibracją natury. Dobra. Wiem, że poniosła mnie nieco fantazja…
Solarny aspekt jelenia przywołuje we mnie wszystkie wspomnienia z poczuciem połączenia z pięknem natury i przypomina aby na nowo zaprzyjaźnić się z nią.

Biała bluzka posiada z przodu głęboki dekolt w kształcie litery ‘V’ i kilka elementów w postaci wiązań przy rękawach i na plecach. Z tyłu bluzki również koronkowy moduł z motywem roślinnym.

Legginsy są trójkolorowe: jest na nich błękit, brąz, i kolor ecru. Przeznaczam je razem z bluzką do wyprzedaży.
W przeważającej części legginsów dominuje kolor niebieski. Odcień ten wnosi do naszej stylizacji czysty i schludny wygląd. Zestawienie koloru niebieskiego z bielą nadaje mu harmonii oraz wnosi spokój do całej stylizacji i wyraża otwartość osoby, która zakłada białe ubrania. Na spodniach jest też kolor bazowy to jak brązowy. Nie bez powodu do tej stylizacji dobrałam buty również w kolorze brązowym. Ciepły kolor brązu przywołuje mi na myśl barwy naturalne związane z przyrodą. Ecru to też dosyć ciepły kolor i podobnie jak biel nadaje czystej i stonowanej stylizacji. Może macie inną wizję outfitu  z tymi wzorzystymi legginsami?

│buty  − Jennifer&Jennifer │legginsy – ×no name×│bluzka – divided│

 Zmieniam to, co myślałam...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates