treść strony legginsy z motywem i długi gruby sweter | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakiś tekst lub zdjęcie zapytaj.

niedziela, 18 lutego 2018

legginsy z motywem i długi gruby sweter


Zastanawiałam się nieco co by pasowało do tych legginsów z motywem rogów jelenia. Właśnie to moja druga para. Pierwszą już zaprezentowałam we wpisie legginsy z motywem poroże jelenia, a ostatnią… dodam za jakiś czas. Nakupiłam ich trochę w różnych kolorach, bo jestem kobietą, a kto zrozumie kobiety? Czasami sama siebie nie potrafię zrozumieć, gubię się w tym świecie… Cały czas poznaje się na nowo. Lecz jedno wiem na pewno, że wraz z wiekiem potrzeby mam coraz większe nie tylko w nabywaniu nowych rzeczy… :D
Legginsy w tym kolorze wydały mi się na pozór trudne do stworzenia fajnej stylizacji, ale jakoś sobie poradziłam choć dalej mam dylemat co do antycznego pigmentu butów w kolorze żółtym?
Na legginsach jest odrobinę ciepłej pomarańczy, a  w większej mierze przeważają na nich ciemne, brązowawe odcienie oraz beż…
Wiadomo, że pomarańczowy nie lubi konkurencji choć w zasadzie tej pomarańczy na tym materiale spodni wcale nie jest też tak dużo. Dopasowałam do nich sweter w jasnobeżowym (bazowym) kolorze, który pasuje do prawie wszystkiego. Jasnobeżowy akurat pasuje mi do twarzy, więc bardzo wiele kolorów dałam na dół. Uznałam, że pomarańcz na spodniach doskonale zestawi się z kolorami jesiennymi w przybrudzonej formie, na przykład karmelowy brąz, z gorzką czekoladą, czyli z różnymi odcieniami brązu oraz najciemniejszą ze spokojnych żółci, wyraźnie przygaszoną na skraju z brązem. Miałam też opcję innych kolorów butów na przykład przybrudzony granat lub oliwkowy.
Co myślicie o antycznym, bardzo przygaszonym żółtym kolorze butów z elementami ciemnego brązu na nich? Czy legginsy w tym zestawieniu z tym kolorem butów wyglądają dobrze?


Ostatnio rozmyślam nad jakimś tatuażem i jego symbolem, lecz nadal nie wiem co to mogłoby być. Jako osoba o ezoterycznych zainteresowaniach jestem przekonana, że tatuaże mogą wpływać na nasze życie i dobór rysunku na naszym ciele jest bardzo istotny, więc powinna to być bardzo przemyślana decyzja. Myślę że ważne jest również gdzie ten tatuaż jest umieszczany na ciele, a dokładniej czy po lewej czy po prawej stronie ciała… dla mnie wszystko ma znaczenie, ale nie będę tego tutaj dalej rozwijać i wyjaśniać dlaczego.
Jedną z moich propozycji są tatuaże z rogami jelenia (embedy poniżej).
Rogi jelenia stanowią dla mnie symbol przewodnika w wędrówce w głąb własnego wnętrza. Nosząc je na odzieży czy jako tatuaż mogą nam przypominać o tym aby odnaleźć w sobie najbardziej wartościowe cechy, które pomogą nam w dążeniu do naszego celu, niezależności, wolności. Przywołują we mnie również skojarzenia z naturą, z naszym „wewnętrznym dzieckiem”, czyli tą częścią nas, która doświadcza emocji, jest pełna potencjału, możliwości i kreatywności. To wszystko to, co w nas naturalne i spontaniczne. A Wy co myślicie o tatuażu z rogami jelenia albo z jego motywem na spodniach czy biżuterii?
│ sweter długi – h&m│ legginsy – kupisz tu


2 komentarze:

 1. Śliczny sweterek ♡ Legginsy też fajnec:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje :) legginsy to najlepszy wynalazek naszych czasów - uwielbiam je 😍
   a sweter akurat kolorystycznie przypasował mi do jasnobeżowego elementu na spodniach

   Usuń

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates