treść strony Inspiracje modowe - stylizacja na jesień | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

niedziela, 26 listopada 2017

Inspiracje modowe - stylizacja na jesień


Cza­sem na­pada mnie ta­ki dziw­ny nas­trój - brak ocho­ty na cokolwiek :/ Wy też tak macie?
Dlatego znów zgubiłam swoją systematyczność, która zdarzała mi się tu na blogu nie raz…
Hm… jeśli już coś zaczęłam to powinnam być bardziej wiążąca w tym co robię i swój blog traktować jako obowiązek.
Pisanie bloga to dla mnie dodatkowy czas i praca z której na razie nie mam korzyści finansowych, ale koniec tego roku mile mnie zaskoczył :) Otrzymałam pierwszy mały zarobek i wpis sponsorowany (o których nie mogę powiedzieć) oraz dodatkowo sprzedałam kilka swoich niechcianych rzeczy.  Rok pracy i około pięćdziesiąt wpisów nie poszły na marne… Prowadzenie bloga zaowocowało, przyniosło też ździebełko wartościowych znajomości.
Koniec przyszłego 2018 roku może będzie dla mnie o wiele lepszy?

W tej porze roku modny jest delikatny pudrowy róż, czerń i szarość. Wykorzystałam zestawienie kolorystyczne tych trzech kolorów, harmonizujące z moim typem urody, samopoczuciem i powstała taka oto spóźniona jesienna stylizacja.
Zaczynają się temperatury coraz niżowe, więc lepiej nosić grubsze kurtki niż cieńsze jak w mojej stylizacji... ewentualnie grubiej ubrać się i pod cieńszą kurteczką, założyć kilka ciepłych swetrów, czapkę, szalik, rękawiczki, ocieplane obuwie i też będzie nam komfortowo w chłodne dni :) To tyle na temat mojej stylizacji.

Nie wiem jak Wam się podoba ten zestaw? Ale jeśli chodzi o mnie to sobie samej podobam się w nim bardzo :) Dodatkowo pudrowy róż kurtki dodaje młodzieńczego blasku, ciepłego obrazu i niewinnego wyglądu.  
Zapewne wiecie, że fryzura i ubiór zmieniają człowieka? Robienie takich stylizacji ma taki plus, że możemy ocenić jak w danym zestawie ciuchów wyglądamy.
Zachęcam Was do spróbowania takiego zajęcia i do kolejnego wpisu, który ukaże się już niebawem.

│ leginsy – basic │ sweter oversize – moda katalinski │kozaki  – graceland│ kurtka –  terranova │ szalik –  stradivarius │ czapka, rękawiczki  – accessoires

Czy mnie potrzebujesz, zanim zniknę?
Hello, hello. Do you need me Before I fade away...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates