treść strony Szary overszie'owy sweter | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

niedziela, 15 października 2017

Szary overszie'owy sweter


Wiem, że długo mnie tu nie było z nowymi stylizacjami. Ostatni wpis, dodałam ponad dwa tygodnie temu i nie dodawałem nic nie dlatego że mi się nie chciało, ale od tej zaistniałej mojej nieobecności tutaj na blogu, moje życie poszło zmiennym kursem pod wiatr. Poprzez te słowa mam na myśli, że przez te kilka tygodni nagle w moim życiu sporo się teraz wydarzyło i wszystko znacznie pokomplikuje się. W skutek dalszego rozwoju wydarzeń i upływu czasu będę musiała poradzić sobie z nowymi zmianami. Nawet możliwe że nowe modyfikacje w moim życiu dostrzeżecie po zdjęciach na moim blogu, a w tej chwili muszę wszystkie szczegóły pozostawić w tajemnicy.
Napiszę teraz o moim nowym out ficie, bo od trwającej przerwy na moim blogu mam sporo do nadrobienia.

W dzisiejszej stylizacji, postawiłam na kilka z must have'ów (zgodnych z trendami) tego sezonu. Szary oversizowy sweter jest teraz bardzo modny tej jesieni, jak i też kozaki za kolano najlepiej sięgające do połowy uda. Trendy tej jesieni bardzo przypadły mi do gustu, więc postanowiłam nosić oversizowy sweter w duecie z kozakami za kolano.
Look oparty jest na stonowanych kolorach, raczej chłodnych to jak szarość i czerń.
Szary kolor swetra to neutralny kolor, czyli inaczej mówiąc kolor nieciekawy i bez wyrazu, dlatego dobrze go przełamać innym kolorem, by mógł stać się interesujący. W panujących trendach tego sezonu, szarość jest modna z domieszką czarnego, więc wykreowałam o to taką stylizację na co dzień jak widać na poniższych zdjęciach.

Ostatnio mam ochotę na ubrania w szaro-czarnej kolorystyce. Czerń nigdy nie wychodzi z mody i tworzy bardzo dobre uzupełnienie z każdym innym kolorem. Kolor ten uznawany jest za symbol tajemniczości i niedostępności więc w tej dawce trochę mnie wycisza i uspokaja. Zaś szary trochę odzwierciedla mój dołujący nastrój z którym borykam się od dłuższego czasu, ale jest też dla mnie pewną formą bariery ochronnej.

│ leginsy – basic │ sweter oversize – moda katalinski │kozaki  – graceland│ torebka  dhgate.com │


 Chcę tego wszystkiego
 I want it all

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates