treść strony DIY szare spodnie z dziurami | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

piątek, 27 października 2017

DIY szare spodnie z dziurami


Pojawiam się szybko z kolejną stylizacją, bo do końca tego miesiąca muszę nadrobić kilka brakujących wpisów. Wszelkie zaległości na moim blogu zostały spowodowane moją długą nieobecnością trwającą przez kilka tygodni od początku października. Oczywiście miałam swoje powody i troszkę wspomniałam o nich we wpisie szary overszie’owy sweter.

W swoich stylizacjach ostatnio inspiruje się obowiązującymi trendami kolorystycznymi w danym sezonie. Zainteresowanie trendami w modzie, zaczęło się u mnie w ostatnie dni września, więc całkiem niedawno. Jednym z kolorów, który powinien być teraz must-have każdej garderoby to szary. Jest to jedna z dziesięciu barw, która panuje w trendach na sezon jesień zima 2017/2018. Wybrałam sobie ten kolor na tą porę roku bo bardzo dobrze czuje się w tym kolorze, lubię szarość i w pewnym stopniu odzwierciedla również moje emocje i kondycję psychiczną na daną chwilę. W większości utożsamiam go ze smutkiem, samotnością, a czasem z przygnębiającym nastrojem lub niekiedy tylko ze skrywanymi emocjami.

Szary kolor jest ujmowany jako barwa „nijaka”, niczym się nie wyróżnia, ale dzięki odpowiedniemu połączeniu szarości z innym kontrastowym kolorem na pewno ciekawiej będzie wyglądać w naszej stylizacji. Podczas tej jesieni, projektanci zalecają nosić szarość od stóp do głów z czarnym przełamaniem.
W tym sezonie modne będą szare ubrania w kratę na przykład płaszcze bądź damskie garnitury, ale ja kraciastych ubrań nie noszę więc pozostałam przy jednolitej szarości.
Dwurzędowe marynarki i koszule damskie w kraty nie są dla mnie kobiece.
Aktualne trendy w modzie stanowią dla mnie inspirację w tworzeniu stylizacji, ale również biorę pod uwagę co mi się z tych panujących trendów podoba, co pasuje do mojego stylu i które z zakupionych ciuchów będę nosić nawet gdy one przestaną być modne w nadchodzących sezonach:)


Dajcie znać w komentarzach czy moja stylizacja jesienna Wam się podoba? A może warto byłoby w niej coś zmienić? Na przykład zastanawiałam się czy czarne botki na szpilce zmienić na czarne wygodne sneakersy, ale stwierdziłam że nie mam do nich innej czarnej torebki więc przystanęłam na tej opcji.

Szare spodnie podziurawiłam (takie moje samodzielne do it yourself’), zrobiłam z nich demolkę bo i tak miałam zamiar je wyrzucić. Może jednak nie potrzebnie zrobiłam w spodniach dziury na kolanach do tej stylówki?


Darcia i prucia nie tylko robione są na spodniach ale i czasem potrafią zaistnieć w naszym życiu :/ Nieraz niepotrzebnie robimy jakieś nie do końca przemyślane rzeczy, coś niszczymy,  z czegoś rezygnujemy a potem zastanawiamy się czy zrobiliśmy w zasadzie dobrze… tak sobie myślę że stylizacja byłaby lepsza jednak bez dziur na kolanach...


Szare spodnie z dziurami może komuś się spodobają więc zamieszczę w mojej wyprzedaży na olx https://www.olx.pl/mojolx/, a jeśli ktoś już jest zainteresowany spodniami to zapraszam do składania swoich propozycji cenowych i do  kontaktu ze mną drogą mailową :)
Ey yo do kolejnego wpisu!

│ leginsy – amisu │ sweter oversize – moda katalinski │kozaki  – beauty girl’s│ torebka –  tyoulip sisters

Ich lass mich nicht veraschen


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates