treść strony sukienka w paski | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

wtorek, 5 września 2017

sukienka w paski


Cześć. Właśnie skończyłam solidne porządki w szafie z ubraniami. Nie wspomnę już o tym ile czasu mi zajęło nad wyselekcjonowaniem ubrań, które z nich zostają a które wyrzucam oraz które przeznaczam do wyprzedaży.
Szafa z ciuchami została uporządkowana, ale przede mną jeszcze drugi etap selekcji ciuchów. Zostaje mi jeszcze przejrzeć rzeczy, w których najczęściej chodzę a które od dawna wiszą nietknięte na wieszakach i z tymi nieużywanymi właśnie trzeba znowu coś zrobić, a najprędzej puścić w dalszy obieg. Nieznaczną ilość niechcianych rzeczy zawsze uda się odsprzedać za niewielkie pieniądze. Teraz o to niełatwo, bo prawie wszyscy mają mnóstwo starych ciuchów czy innych rzeczy, których nie mogą się pozbyć.

Jedną z moich takich niechcianych ubrań jest ta
dopasowana do figury sukienka w paski, z okrągłym dekoltem. Paski na sukience są w barwie białej, która świetnie pasuje do pozostałych barw. Pozostała więc połączona z ciemnym cappuccino.
Białe pasy na sukience nieco poszerzają optycznie, więc ten element na sukience nie każdej kobiecie może odpowiadać czy podobać się. Ale za to barwa cappuccino pozwala obejść tą niedogodność i przywraca w sukience porządek. Dodatkowo wnosi do naszego wyglądu nieco spokoju jak podczas równoczesnej popołudniowej przerwie na kawę.  
Do sukienki dobrałam fason butów z wyciętymi palcami typu „lace up” (buty sznurowane na szpilce), wiązanych cieniutkimi paseczkami wokół kostki. 

sandały na szpilce – LALA IKAI │ sukienka − XYD

Tak, odtrąciłaś mnie
jakbym żebrała o dolara.

Nie waż się wrócić nigdy więcej 
Leave Me Lonely... 

1 komentarz:

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates