treść strony Zwiewna stylizacja inspirowana pudrowym różem | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

środa, 12 kwietnia 2017

Zwiewna stylizacja inspirowana pudrowym różem


Hej!
Przychodzę do Was z kolejną stylizacją, przeważają w niej jasne kolory od stóp do głów. Delikatny, pastelowy odcień różu pokochałam dużo wcześniej. Zalicza się go do chłodnych barw więc korzystnie wyglądać będą w nich kobiety mające ciemne włosy. Jako wyrazista brunetka (zima) często ubieram się w pastelowe kolory i w większości jest to właśnie pudrowy róż.

Dla wzmocnienia efektu, dobrze się sprawdza przełamywanie pudrowej barwy, więc wprowadzam dodatkowy kolor, bardziej kontrastowy jak na przykład w tej stylizacji. Uważam, że blady róż w towarzystwie energetycznej (jasno ceglastoczerwonej), ale nie jaskrawej  barwy jest doskonały dla mnie. W takim zestawieniu monochromatycznym (jeden kolor, ale w różnych odcieniach) mogę czuć się wystarczająco sobą i pewnie. Jeśli zaś chcę aby inni postrzegali mnie na osobę bardziej delikatną, spokojną i prawie niewidzialną (niezwracającą na siebie uwagi) to wtedy otulam się tylko w pastele.
Pudrowy róż dobrze komponuje się z prawie każdym kolorem, więc do swojego typu urody, pudrowo różowy połączyłam z ponadczasową bielą - to tyle o dzisiejszej stylizacji.

Pogoda w ostatnich tygodniach była jeszcze słoneczna i ciepła, a teraz… pierwsze załamanie pogody. Prognoza pogody na zbliżające się święta również przewiduje załamanie aury, czyli przelotne opady deszczu, a nawet deszcz ze śniegiem. Z dnia na dzień już napływa chłodniejsze powietrze więc będzie coraz zimniej od 5 do 10 st. C. Pogoda ulega znacznemu pogorszeniu i chyba czas na chwilę wrócić do swojej zimowej kurtki. 
Brrr…
.
W związku z tym niestety, teraz po świętach znowu tu nie popiszę, ale w tym tygodniu dodam jeszcze jedną stylizację, a kolejne wpisy nadrobię następnym razem. Przede mną sporo pracy, dlatego znowu chwilowa przerwa. W dodatku też moje samopoczucie nie jest najlepsze :/
Planowałam iść na zwolnienie przed świętami (na kolejny zabieg laserowy) i troszkę bym również odpoczęła, ale tym razem byłam szczera i powiedziałam pracodawcy co zamierzam by nie miał niespodzianek na ten „gorący okres” przedświąteczny. I rezultat taki, że kazał mi przełożyć moje osobiste sprawy związane ze zdrowiem, więc obrałam teraz taką taktykę, że dostosowałam się do jego słów i przesunęłam wizytę u lekarza na inny termin, za miesiąc :/
Teraz zachowa się albo fair wobec mnie i będę mogła jechać na zabieg albo mnie zwolni  :D to ostatnie zapewne tylko moje obawy, chociaż i tak życie płata figle, bardzo różnie mogą się potoczyć dzieje… jednak mnie nadal wszystko jedno. Wolałabym wyjechać za granicę (nawet coraz częściej o tym myślę) aby pracować na podobnym stanowisku czy innym, bo tu i tam się napracuję ale tam wiem po co !

Na koniec zamieszczam odpowiedź na ostatnie zaległe zapytanie, które już udzieliłam tej osobie w prywatnej wiadomości. Temat zapytania nawiązywał do tego co organizowałam na swoim blogu w styczniu czyli odpowiedź odnośnie przyszłych konkursów, czy jeszcze będą czy nie będą?

Oczywiście, że będą, a ich częstotliwość jest zależna od liczby zainteresowanych.
W ostatnim konkursie Przedłużam konkurs: wygraj "naszyjnik gwiazd… uczestniczyła tylko jedna osoba, były to też pierwsze wpisy na moim blogu więc zdecydowałam zrobić nieco dłuższą przerwę od takich rozdań z nagrodami i poczekać aż blog zacznie mieć więcej Czytelników. Od ostatniego konkursu minęło już ponad dwa miesiące, zatem nowy ogłoszę w kolejnym wpisie, ukaże się on wraz z nową stylizacją.

Buziaki, dobrego dnia!!Płynę przez życie i czuję, ze jestem na dobrym kursie, yeah....

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię bieliźniane koszulki :) stylizacja na plus... :) żeby tylko twój szef ne przeczytał, co o nim wypisujesz XD Pozdrawiam. Jestem tutaj.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie wyglądasz! A ta kurteczka ma śliczny, mało spotykany kolor ;)

    OdpowiedzUsuń

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates