treść strony Konkurs: do zgarnięcia ‘choker naszyjnik’ i bluzka z chokerem | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2017 © autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakiś tekst lub zdjęcie zapytaj.

czwartek, 20 kwietnia 2017

Konkurs: do zgarnięcia ‘choker naszyjnik’ i bluzka z chokerem


Witajcie. Przychodzę do Was z konkursem tak jak zapowiadałam w ostatnim wpisie, tutaj: Zwiewna stylizacja inspirowana pudrowym różem. Nieco opóźniłam się z publikacją, ale chociaż w tym bardzo pracowitym czasie udało mi się wywiązać z większej części narzuconych na mnie zadań :)

Z przygotowaniem nowej stylizacji tym razem nie zdążyłam. Postanowiłam bardziej skupić się na samym konkursie by nie wprowadzać żadnego chaosu i nie popełnić tego samego błędu jaki wyszedł poprzednio w styczniowym konkursie, który umieściłam wraz z opisem własnej biżuterii.

Zasady kwietniowego konkursu są bardzo proste. Wystarczy wykonać następujące zadanie konkursowe:
Zrób  zdjęcie swojej stylizacji, najlepiej takiej która odzwierciedla Twój styl i dokładnie ją opisz. Dołącz do swojej pracy zdjęcie stylizacji.
Zostaw również komentarz pod tym wpisem że bierzesz udział. Jeśli chcesz dodaj dlaczego to właśnie Ty powinnaś otrzymać nagrodę;
Udostępnij ten post konkursowy na swoim blogu lub tablicy na FB.

Myślę, że powyższe zadanie konkursowe jest dosyć łatwe, i nie trzeba się zbytnio starać, aby zdobyć nagrodę! Przecież pisać każdy potrafi, hehhe :D i większość z tej umiejętności korzysta.
Konkurs trwa od teraz do 22 maja 2017r., po tym czasie wybiorę zwycięzcę.
Wyniki zostaną ogłoszone w ostatnich dniach maja 2017.
Gdy wybiorę zwycięzców napisze do wybranych osób z prośbą o podanie adresu na który będę mogła wysłać nagrody. Wszystkie listy wysyłam drogą tradycyjną (Poczta Polska).                         

Proszę również dołączyć do swojego zgłoszenia następujący warunek: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację przez ‘Renata Szwedek BLOG’ tekstu mojego autorstwa nadesłanego na „Konkurs: do zgarnięcia ‘choker naszyjnik’ i bluzka z chokerem”.
Po co ten warunek? Dzięki temu wyrażacie swoją zgodę na publikację tego co mi prześlecie w prywatnej wiadomości oraz wyrażacie zgodę na wykorzystywanie przeze mnie tych treści do wielokrotnego użytku, na przykład na swoim blogu. Nie zamieszczenie powyższej klauzuli zgody na publikacje oznacza utratę szansy na zdobycie nagrody konkursowej!

Poza tym Waszych zdjęć prezentujących stylizacje nie będę nigdzie rozpowszechniać, zdjęcia są tylko dla mnie do wglądu. Przy przyznaniu nagrody głównej będę brała pod uwagę zarówno Waszą kreatywnością jak i twórczość pisarską w znacznej mierze, czyli bardziej będę brała pod uwagę Wasze zaangażowanie w opisanie ze szczegółami Waszych stylizacji.

Nagroda główna:
seksowna bluzka z supermodnym chokerem, bluzka z odkrytymi ramionami
(będzie możliwość wybrania swojego rozmiaru, koloru)


Nagrody pocieszenia:
biżuteria dla kobiet, naszyjnik choker

Nagrody takie jak na zdjęciach (zwłaszcza choker na szyję). Bluzeczka zaś może być albo krótka przed pępek odsłaniająca brzuch albo dłuższa zakrywająca talię. Jest możliwość również wybrania koloru i rozmiaru bluzeczki. Wszystko zależy od preferencji osoby, która zgarnie nagrodę główną.
Hm… myślę że wszystko jasno opisałam a jak nie to „kto pyta, ten nie błądzi” :)

Zachęcam do udziału w konkursie !


Zabierz Mnie gdziekolwiek...
1 komentarz:

  1. Chętnie bym wzięła udział, ale bluzka jest dla mnie za odważna... :( Ale świetna inicjatywa. Pozdrawiam. Jestem tutaj.

    OdpowiedzUsuń

Witaj, miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Istnieje możliwość komentowania wszystkiego na mojej witrynie, ale obowiązuje pewna zasada
Jeśli masz jakieś sugestie to chętnie o nich przeczytam. Twój komentarz zostanie na pewno zatwierdzony jeśli zajmuje co najmniej trzy linijki tekstu. Zostawiam również pytania i krótkie komentarze, ale tylko takie które wyrażają więcej, wnoszą coś do dyskusji.
Usuwam wypowiedzi, które zawierają jedną czy dwie linijki w komentarzu bądź jedno lub dwa słowa udające zainteresowanie i na koniec do tego mają załączony link. W ten sposób nie zareklamujesz swojego bloga, takie komentarze nie działają na mnie dobrze, wręcz przeciwnie. I takie komentarze zwykle usuwam.
Nie akceptuję także komentarzy z linkiem, w którym ktoś odnosi się do tematu, ale kompletnie nie ma to związku z wpisem.

Za wszystkie adnotacje odwdzięczę się :) Szanuję tak ważną zasadę wymiany pomiędzy każdą osobą. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i będziesz stale mnie odwiedzać :)