treść strony Boyfriend jeans z dziurami - jak nosić beżowe ubrania, by nie było nudno | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

piątek, 28 kwietnia 2017

Boyfriend jeans z dziurami - jak nosić beżowe ubrania, by nie było nudno

Witam ponownie po nieco krótszej przerwie. Aby w tym tygodniu nie stracić wpisu na bloga, wygrzebałam na dysku zdjęcia z końca listopada ze Starego 2016 Roku. Ta stylizacja miała trafić do kosza, ale zamiast ją wyrzucać to zostawiłam na tzw. „czarną godzinę”, że w razie jak teraz będę miała okres gdy tych zdjęć będzie mi brakować to może zamieszczę na bloga. I jednak zdecydowałam przeznaczyć je do publikacji. Przynajmniej w kolejnej notce, w której zamieszczę aktualne zdjęcia w rozpuszczonych włosach, będzie można porównać ile cm urosły mi włosy od listopada, bo jak już pisałam w:  „Zapuszczanie włosów…” moim postanowieniem jest usilne staranie o mocne i dłuuugie włosy :) Pod koniec czerwca zdam z tego dokładną relację, a teraz odrobinę o mojej chyba niezbyt ciekawej stylizacji :P

Jako Królowa Śniegu :) posiadaczka włosów ciemnych, kruczoczarnych, o wyraźnej oprawie oka (typ urody "kontrastowa zima"), czasami lubię ubierać się w beżowe bluzki czy swetry. Ubrania w cielistych barwach tworzą świetne tło dla pozostałych elementów w wyrazistych deseniach, a szczególnie dla moich włosów, które są mocno wyraźne, kontrastowe. Naturalnie kolor beżowy rozświetli naszą skórę i doda ciepłego wyglądu czy pogodnej aparycji.
Beż połączyłam z wyrazistymi jeansami z dziurami na kolanach. Całą stylizację zaliczam do zestawów luźnych i na co dzień.
Do swojego typu urody dobrałam makijaż raczej w chłodnych barwach. Użyłam fioletowych cieni do oczu Bourjois Smoky Eyes i w podobnym odcieniu pomadkę do ust o matowej formule. Podczas tej zimy i zwykle podczas tej mroźnej pory roku wybieram szminki i cienie do powiek napigmentowane uroczą wersją fioletu.

1 komentarz:

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates