treść strony Przedłużam konkurs: wygraj "naszyjnik gwiazd” do 31 stycznia! | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

🐾 Marzenia i pasja to właśnie dzięki nim nawet w najgorszych chwilach nasze życie nabiera sensu! 🐾

sobota, 7 stycznia 2017

Przedłużam konkurs: wygraj "naszyjnik gwiazd” do 31 stycznia!Witam Was miło w Nowym 2017 Roku. Wpis o przedłużeniu konkursu przygotowałam jeszcze w starym roku, ale publikacja troszkę się opóźniła przez okres świąteczno-noworoczny, który właśnie dobiegł końca.
Wytłumaczę od początku o co chodzi z przedłużeniem konkursu :) Otóż tutaj pod tym linkiem z 22 listopada 2016 znajdziecie wpis  „Konkurs: wygraj naszyjnik gwiazd i kolczyki”, który cieszył się spodziewanie słabą popularnością. Nie było zgłoszeń, ale pojawiła się prośba o jego przedłużenie.
Wydaje mi się, że konkurs za bardzo wymieszałam z własnym opisem swojej biżuterii i przez to wprowadziłam niepotrzebny chaos, który sprawił, że nie wiadomo o co chodziło z tym konkursem. Pomyślałam też, że warto zrobić, oraz przedłużyć konkurs do końca stycznia, bo może będzie więcej chętnych osób do wzięcia udziału w nim.
Pomyślałam sobie o tym jakoś tydzień wcześniej i raptem w prywatnej wiadomości otrzymałam prośbę o przedłużenie konkursu :)

Jakże to zaskakujące, że moje myśli niekiedy mają moc sprawczą ! Powiem Wam, że coś w tym jest… w to co mocno wierzymy, pragniemy i wypowiadamy, a siła sprawcza słów i myśli została udowodniona przez japońskiego naukowca Masaru Emoto. Według jego teorii tylko  człowiek o bardzo silnej osobowości może stworzyć tzw. myślokształty, czyli wytworzyć pewną formę energii właśnie z własnych myśli i z ich określoną mocą może wywoływać pewne modyfikacje i wpływać na rzeczywistość.

Cytuje anonimowo fragment wiadomości o przedłużeniu konkursu. Wiadomość otrzymałam na Facebooku i tam możecie dodawać mnie do znajomych jeśli chcecie być ze mną w kontakcie czy w gronie znajomych.


Poniżej zamieszam od nowa zasady konkursu:
Konkurs trwa od teraz, czyli od 8 do 31 stycznia 2017 r. (włącznie). Najpierw należy wybrać sobie jedno zadanie konkursowe, a są trzy do wyboru opisane w punktach:


Potem piszesz do mnie na maila renata.szwedek@gmail.com które zadanie konkursowe wykonano.
Następny krok to w komentarzu na blogu pod tym wpisem zostawiasz komentarz że po prostu bierzesz udział, no i krótko tylko uzasadniasz dlaczego chciałabyś wygrać nagrodę, taki króciutki komentarz, by zostawić ślad na blogu.
Do wygrania jest ten piękny naszyjnik z siedmioma gwiazdkami. Łańcuszek jest w odcieniu złota, ale na zdjęciu wyszedł mi w niuansie srebra także zdjęcie w pełni nie odzwierciedla jego rzeczywistego koloru ani jego osobliwej charme.
Do rozdania będą dwa bądź trzy jego egzemplarze, więc mogą go otrzymać tylko dwie lub trzy osoby. O ilości rozdań, zdecyduję od przesłanych zgłoszeń.
Ogłoszenie wyników konkursu ukaże się w pierwszym tygodniu lutego 2017.


Na koniec zamieszczam również swoje zdjęcia jak naszyjnik z gwiazdkami wygląda na mojej szyi. 
A zatem macie dodatkowy miesiąc na wykonanie jednego z trzech proponowanych zadań konkursowych. Przedłużam termin konkursu do 31 stycznia!
Jeśli macie nadal pytania dotyczące warunków konkursu, bądź jakiekolwiek wątpliwości z nim związane - piszcie do mnie na adres: renata.szwedek@gmail.com . Piękne naszyjniki czekają! Do dzieła!1 komentarz:

  1. Witam serdecznie. W konkursie wybieram naszyjnik w kształcie gwiazdek. Uważam, że biżuteria spełnia moje oczekiwania w spełnieniu marzeń. A, liczba 7 gwiazdek ma coś w sobie magicznego, spełniając nasze życzenia oraz okoliczności życiowe. Karina.

    OdpowiedzUsuń

Miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Twój komentarz na moim blogu prawdę mi powie.

designed by Charming Templates