treść strony SZUKASZ CIEKAWEJ STRONY O MODZIE? | Renata Szwedek blog

Copyright 2016-2017 © autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakiś tekst lub zdjęcie zapytaj.

wtorek, 1 listopada 2016

SZUKASZ CIEKAWEJ STRONY O MODZIE?


Dopiero zaczynam, a moja strona o modzie jeszcze nie jest znana, no ale trudno… Każdy musi zacząć od początku, niestety. Możesz być biernym lub aktywnym obserwatorem tego co tu napisze. To zależy, ile sam(a) chcesz dowiedzieć się ode mnie/bądź o mnie;) 

O tym dlaczego zakładam bloga modowego, wyjaśniłam już w zakładce „O BLOGU”.

Od dzisiaj zabieram się za prowadzenie swojego modowego bloga (mam nadzieję że wytrwam w swym postanowieniu). Będziecie mogli tutaj znaleźć wszystkie informacje na temat mojej osoby oraz odpowiedzi na pytania, które chcielibyście poznać. Będę zamieszczać
 nie tylko zdjęcia i wpisy dotyczące mojego codziennego stylu, ale także będę zamieszczać krótkie porady, wskazówki, jak coś zrobić. Poznacie rzeczy, które kocham i jak cieszę się życiem. 

Nie jestem w stanie skupić się tylko na samych ciuchach. Na pewno znajdą się krótkie opisy wydarzeń z mojego życia, nawet z podróży, które z pewnością okażą się niezwykle przydatne dla innych. Możliwe, że kogoś zainteresuje to co napiszę i znajdzie tutaj coś dla siebie bądź zagości na dłużej :)

Jestem realistką ze skłonnościami do optymizmu ;)
 Zatem od dzisiejszego wpisu jaki ukazał się na blogu już mocno wierzę, że przyciągnie największą widownię i czytelników w historii mody i dziejach ubiorów :))

Swój pierwszy post chciałam przeznaczyć na napisanie o czymś o sobie, abyście mogli mnie trochę poznać ;) Na swoim blogu personalnym zamieściłam dziś swoje pierwsze zdjęcie oraz linki do profili społecznościowych. Stanowią one świetne miejsce na dzielenie się linkami do moich treści.
 Będzie mi bardzo miło, jeśli zaobserwujesz :))

A tyle co chciałabym, żebyście wiedzieli o mnie to często słyszę, że
 mam "azjatycką" urodę. Ja tego nie widzę , ale skoro tak mówią to chyba coś w tym jest. Czy jest oryginalna, nietuzinkowa, nie występująca często, niepospolita? Nie wiem. 

Mam nadzieję, że od Was się tego dowiem. Po kilku dniach lub miesiącach, zamieszczonych tutaj zdjęciach, na pewno będziecie mogli coś już stwierdzić. Możecie wchodzić i oceniać mój wygląd, a także pytać o porady i wskazówki. Chętnie doradzę.

Okey, więc to tyle o mnie na dzisiaj (więcej w kolejnych wpisach) i o mojej jeszcze nieodkrytej przez nikogo stronie, która może za jakiś czas… będzie bardziej znana, popularna :) Znowu wykazuje nadmiar optymizmu :D Za bardzo chyba przynudziłam, rozpędziłam się jak na sam początek:) Ale przyznacie mi, że
 blog wszedł dzisiaj na nowy poziom, hm...? Doczekał się pierwszego wpisu, swojej własnej domeny, nowego desingu, jeszcze tylko musi poczekać na swoich czytelników :)Wpis z dnia 2016-01-14

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj, miło mi że w tym miejscu zagościłaś/eś :) Istnieje możliwość komentowania wszystkiego na mojej witrynie, ale obowiązuje pewna zasada
Jeśli masz jakieś sugestie to chętnie o nich przeczytam. Twój komentarz zostanie na pewno zatwierdzony jeśli zajmuje co najmniej trzy linijki tekstu. Zostawiam również pytania i krótkie komentarze, ale tylko takie które wyrażają więcej, wnoszą coś do dyskusji.
Usuwam wypowiedzi, które zawierają jedną czy dwie linijki w komentarzu bądź jedno lub dwa słowa udające zainteresowanie i na koniec do tego mają załączony link. W ten sposób nie zareklamujesz swojego bloga, takie komentarze nie działają na mnie dobrze, wręcz przeciwnie. I takie komentarze zwykle usuwam.
Nie akceptuję także komentarzy z linkiem, w którym ktoś odnosi się do tematu, ale kompletnie nie ma to związku z wpisem.

Za wszystkie adnotacje odwdzięczę się :) Szanuję tak ważną zasadę wymiany pomiędzy każdą osobą. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i będziesz stale mnie odwiedzać :)